Zaproszenia na chrzest

Inspirujące zaproszenia dla gości na chrzest – wzory


Warning: A non-numeric value encountered in /home/zapnete1/domains/pasjel.eu/public_html/wp-includes/functions.php on line 68
Ręcznie zdobione zaproszenia na chrzest

Najwyższej jakości materiały, pieczołowite wykonanie oraz niezwyczajnie atrakcyjny „motyli” motyw - to naturalnie nasze zaproszenia na chrzciny, z kompletną personalizacją oraz w przystępnej cenie. Projekt ten jest uniwersalny, gdyż proponowane są dwa odcienie. Właściwy jest wobec tego zarówno na chrzest dziewczynki jak i młodzieńca.

Podarowanie gościom takiego zaproszenia, które nie tylko jest dosyć tanie, jakkolwiek w głównej mierze zachwyca wyglądem oraz jest poprawne otwiera drogę do rodzinnego uczczenia tak znaczącej w życiu dziecka chwili. (więcej…)

Zaproszenia na chrzest

Estetycznie wykonane zaproszenia dla gości na chrzest

Tanie i ładne zaproszenia chrzest

Chrzciny to istotny moment w życiu potomka, który powinno się obchodzić jeszcze przed samą uroczystością. Najlepszym sposobem na to są eleganckie i zjawiskowe zaproszenia na chrzest dziecka, które powiększają rangę wydarzenia.

Innowacyjne zaproszenia, które kreowane są ręcznie stanowią świetny wybór dla tych, którzy wyszukują dopracowanych rozwiązań. Zaproszenia oferowane poniżej wyróżniają się interesującym motywem oraz stylem - ukazują drobne stópki dziecięce, a otacza je urocza wstążeczka dopasowana do płci chrzczonego potomka. (więcej…)

Zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na chrzest – ręcznie wykonane, polski produkt

Pomysłowe zaproszenia na chrzest

Biorąc pod szczególną uwagę, jak istotnym wydarzeniem w życiu jakiejkolwiek rodziny jest chrzest święty dziecka - warto pochylić się nad doborem zaproszenia, które zaakcentuje jego wyjątkowość.

Przedstawiane zaproszenia na chrzest są zarówno niepospolite jak i markowe, w związku z tym jest to projekt dla wszystkich rodziców. Wykonywane są ręcznie na wyśmienitej jakości papierze z troską o najdrobniejsze szczegóły. Dostępna jest możliwość ich personalizacji. Możesz selekcjonować, aż z 5 motywów, jakie zapewnią, że zaproszenie na chrzest będzie bajeczne. (więcej…)

Zaproszenia na chrzest

Zaproszenia dla gości z okazji chrzcin – polski produkt

Stylowe zaproszenia chrzest

Inwitując gości na chrzest dziecka warto stawiać na oryginalne i podkreślające powagę uroczystości warianty. Proponujemy zaproszenia na chrzest wykonywane z najwyższej jakości materiałów, jakie stylizowane są na modę retro.

Każdy ich niuans jest pieczołowicie dopracowany, by opisywać szlachetny charakter wydarzenia. Są to personalizowane wezwania gotowe do przekazania zapraszanym gościom, na których to z pewnością wywrą niemałe wrażenie. (więcej…)

Zaproszenia na chrzest

Organizacja chrzcin – gotowe zaproszenia dla gości

Zaproszenie

Wytworne, ręczne wykonane zaproszenia na chrzciny to również podkreślenie wagi tego wydarzenia, jak również okazanie zaproszonym gościom szacunku. Zaproszenia, jakie są spersonalizowane nie wylądują na dnie szafy, a zostaną niebanalną pamiątką z tego istotnego dnia.

Zaproszenia posiadają nietypowy design, a jednocześnie komponowane są na wyśmienitej jakości papierze. Atutem jest możliwość doboru odcienia zgrabnej wstążki, która stanowi ważny detal dziecięcego wózka. (więcej…)